Aurum DG logo
01

AURUM DG

Dystrybutor urządzeń i kosmetyków medycyny estetycznej - informacje o firmie

O NAS

Lider rynku pod względem dostarczanych innowacji oraz rozwiązań z sektora Medycyny Estetycznej oraz Anti-aging!


O FIRMIE

Zajmujemy się wyłączną dystrybucją najwyższej światowej klasy urządzeń medycznych i kosmetycznych oraz profesjonalnych preparatów z obszaru medycyny estetycznej i anti-ageing.
Prowadzimy także szkolenia z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Dysponujemy szerokim zapleczem szkoleniowym oraz jesteśmy wpisani jako jednostka szkoleniowa do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem 2.14/00158/2016.

Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 2005 roku, odkąd wprowadziliśmy do Polski marki Medex Bio-Science Cosmetics, OXYNERGY, Fusion Mesotherapy oraz wiele innych.

Od tego czasu systematycznie poszerzamy zakres naszych działań oraz podnosimy jakość współpracy z naszymi Partnerami. Oferujemy szeroki zakres szkoleń dla lekarzy, kosmetologów i kosmetyczek, wsparcie promocyjne oraz pomoc w wyborze urządzeń kosmetycznych i medycznych. Wiedząc jak ważny jest rozwój idący w parze z nauką i naturą szukamy coraz nowszych i lepszych rozwiązań dla naszych Klientów w każdej dziedzinie naszej działalności.

Aktualnie w naszym asortymencie znajduje się 6 głównych marek. Oferowane przez nas urządzenia kosmetyczne, medyczne oraz kosmeceutyki sprzedawane są także na rynku krajowym i międzynarodowym, głównie w Niemczech oraz Anglii.


NASZA MISJA

Priorytetem naszej działalności jest dostarczanie Klientom innowacyjnych, efektywnych oraz bezpiecznych rozwiązań od zaawansowanych urządzeń kosmetycznych oraz medycznych po starannie wyselekcjonowane kosmetyki oraz kosmeceutyki, które mają służyć poprawie zdrowia, wyglądu, jakości życia, a przede wszystkim samopoczucia.

Proponowane przez nas urządzenia kosmetyczne oraz kosmeceutyki są najwyższej jakości oraz posiadają światową renomę.

Wszystkie oferowane przez nas technologie oparte zostały o badania kliniczne oraz posiadają odpowiednią certyfikację medyczną i standardy jakości. Naszym najwyższym priorytetem jest dbanie o zdrowie oraz bezpieczeństwo, by każdy czuł się pięknie i wyjątkowo.
  • Aurum Distribution Group Sp. z o.o.
    Iwicka 1 lok. 2
    00-735 Warszawa

  • tel. +48 22 672 66 66
    tel. 798 707 105
    e-mail: biuro@aurumdg.pl