Aurum DG logo

Oferujemy szeroką gamę szkoleń dla lekarzy, kosmetologów i kosmetyczek zgodnie z posiadanymi uprawnieniami

Mezoterapia igłowa ręczna
Jest to kompletne szkolenie z zakresu aplikacji technik mezoterapii manualnej na twarz i ciało przy różnych problemach skóry z wykorzystaniem sublementacji za pomocą mezokoktajli.

Dowiedz się więcej
Karboksyterapia 1°
Jest to szkolenie podstawowe z zakresu aplikacji medycznego dwutlenku węgla ze wskazań estetycznych na twarz i ciało w różnych problemach skóry (wiotkość, zmarszczki, starzenie skóry, rozstępy, blizny, cellulit, tkanka tłuszczowa).

Dowiedz się więcej
Karboksyterapia 2°
Jest to szkolenie zaawansowane dla uczestników szkolenia 1 stopnia z karboksyterapii z zakresu aplikacji medycznego dwutlenku węgla ze wskazań estetycznych i medycznych na twarz i ciało w różnych problemach skóry.

Dowiedz się więcej
Mezoterapia mikroigłowa
Jest to kompletne szkolenie z zakresu metody CIT czyli autoindukcji kolageniu (mikronakłuwania) na twarz i ciało przy różnych problemach skóry z wykorzystaniem sublementacji za pomoca mezokoktajli.

Dowiedz się więcej
Mezokoktajle do zabiegów
Jest to kompleksowe szkolenie poświęcone mezokoktajlom do zabiegów z kosmetologii i medycyny estetycznej, technologii produkcji, zastosowaniu i innowacyjności poszczególnych składników.

Dowiedz się więcej
Blefaroplastyka
Kompletne szkolenie z zakresu blefaroplastyki, czyli nieinwazynego liftingu okolic oka oraz redukcji nawisu powieki górnej za pomocą mikrowiązki plazmy (metoda spray`owania, fakcyjna i punktowa).

Dowiedz się więcej
Peelingi chemiczne
Kompletne szkolenie z zakresu aplikacji peelingów chemicznych, owocowych, eksfoliacji Slowe Release (migdałowy, glikolowy, salicylowy, pirogronowy, TCA, azelainowy, mlekowy i innych mieszanek).

Dowiedz się więcej
Peelingi ziołowe
Kompletne szkolenie z zakresu aplikacji peelingów ziołowych.

Dowiedz się więcej
Kwas hialuronowy usieciowany 1° (podstawowy)
Jest to podstawowe szkolenie z zakresu aplikacji liniowej kwasu hialuronowego usieciowanego na twarz (zmarszczki gładzizny czoła, lwei, kurze łapki, fałd nosowo wargowy, bródka).

Dowiedz się więcej
Kwas hialuronowy usieciowany 2° (usta)
Jest to szkolenie dla średniozaawansowanych z zakresu aplikacji liniowej kwasu hialuronowego usieciowanego na okolice ust i oka (konturowanie i wypełnianie czerwieni wargowej, dolina łez).

Dowiedz się więcej
Kwas hialuronowy usieciowany 3° (wolumetria)
Jest to zaawansowane szkolenie z zakresu wolumetrycznej aplikacji kwasu hialuronowego usieciowanego na twarz.

Dowiedz się więcej
Mezoterapia fuzyjna
Jest to kompletne szkolenie z zakresu aplikacji technik mezoterapii fuzyjnej (bezigłowej) na twarz i ciało przy różnych problemach skóry z wykorzystaniem sublementacji za pomocą mezokoktajli.

Dowiedz się więcej
Tlenoterapia
Kompletne szkolenie z zakresu wykorzystania tlenoterapii hiperbarycznej: infuzji i iniekcji tlenowych oraz baru tlenowego. Samodzielne przygotowywanie spersonalizowyanych koncentratów i kremów dla klienta.

Dowiedz się więcej
Lipokawitacja, lipoliza
Jest to kompletne szkolenie z zakresu aplikacji różnych metod (lipoliza i lipokawitacja, kriolipoliza) na twarz i ciało w problemach cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Dowiedz się więcej
Masaż integralny ciała
Kompleksowe szkolenie z masażu integralnego o dogłębnym działaniu intensywnie aktywującym wszystkie układy organizmu.

Dowiedz się więcej
Masaż dla kobiet w ciąży
Kompleksowe szkolenie z bezpiecznych technik masażu całego ciała dla kobiet w ciąży, ze szczególnym uwzględnieniem masażu brzucha, blizny po cięciu cesarskim i rewitalizacji poporodowej.

Dowiedz się więcej
Masaż modelujący Body Lift
Kompleksowe szkolenie z komponowania indywidualnie dobranych do potrzeb klienta programów rzeźbiących sylwetkę o działaniu modelującym i antycellulitowym.

Dowiedz się więcej
Masaż relaksacyjny
Kompleksowe szkolenie z różnorodnych technik masażu relaksacyjnego z całego świata z wykorzystaniem biomedycznych kosmetyków.

Dowiedz się więcej
Szkolenie eksperckie – manualne terapie antycellulitowe
Kompleksowe szkolenie z łączenia manualnych, biomedycznych terapii antycellulitowych w spersonalizowany program ukierunkowany na zdiagnozowany rodzaj i stopień cellulitu.

Dowiedz się więcej
Szkolenie eksperckie- manualne biomedyczne terapie SPA
Kompleksowe szkolenie dla ekspertów SPA, łączące różne techniki masażu relaksacyjnego zaczerpnięte ze wszystkich zakątków świata, z wykorzystaniem różnego rodzaju akcesoriów w indywidualnie skomponowanych ceremoniach.

Dowiedz się więcej
Masaż gorącymi kamieniami
Kompleksowe szkolenie z łączenia technik masażu relaksującego z całego świata z terapią gorącymi kamieniami w spersonalizowaną ceremonię relaksacyjna.

Dowiedz się więcej
  • Aurum Distribution Group Sp. z o.o.
    Iwicka 1 lok. 2
    00-735 Warszawa

  • tel. +48 22 672 66 66
    tel. 798 707 105
    e-mail: biuro@aurumdg.pl